Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Baranów

Kolorowy pasek

Redakcja

 

Urząd Gminy w Baranowie 

ul. Rynek 21

63-604 Baranów

 

Imię i Nazwisko Poczta elektroniczna Numer telefonu Numer faksu
Marek Potarzycki marek.potarzycki@baranow.pl 062 78 10 402 062 78 10 405
Patrycja Gruszka gmina@baranow.pl 062 78 10 400 062 78 10 405
Informatyk informatyk@baranow.pl   062 78 10 405
Natalia Giel natalia.giel@baranow.pl 062 78 10 419 062 78 10 405
Iwona Głowik iwona.glowik@baranow.pl 062 78 10 431 062 78 10 405
Małgorzata Fras malgorzata.fras@baranow.pl 062 78 10 431 062 78 10 405
Agnieszka Pichlak agnieszka.pichlak@baranow.pl 062 78 10 410 062 78 10 405
Marta Parzonka-Adamska marta.parzonka-adamska@baranow.pl 062 78 10 430 062 78 10 405

Metadane

Źródło informacji:Marta Parzonka-Adamska
Data utworzenia:2006-06-28 00:00:00
Wprowadził do systemu:Grzegorz Grzunka
Data wprowadzenia:2008-07-17 14:55:42
Opublikował:Grzegorz Grzunka
Data publikacji:2008-07-17 15:01:30
Ostatnia zmiana:2015-09-03 08:51:46
Ilość wyświetleń:8975
Urząd Gminy Baranów
Rynek 21, 63-604 Baranów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij